​LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-III, Latvijas Kanoe federācijas K-1 jaunatnes kauss

1. - 2016-08-12 12:00: H1 C-1000 K1 M

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Ivans Jurinovs 2003MSĢ TS SASS104:57:40
1Artemijs Fomins 2002MSĢ TS SASS205:05:74
8Mikaels Mihaeljans 2003MSĢ TS SASS305:10:46
7Kārlis Putniņš IV2003Ventspils "Spars"405:32:16
2Kārlis Dumpis 2003Jelgavas BJSS505:44:56
5Ēriks Upmanis 2003Rīdzene605:54:86
3Maksims Turko 2003Rīdzene706:16:87
4Maksimilians Ševčenko 2002Rīdzene806:20:04

2. - 2016-08-12 12:07: H2 C-1000 K1 M

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Pēteris Šlosbergs 2002Rīdzene
2Niks Tolmačovs 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Norberts Rajeckis IV2002Rīdzenedns
4Artūrs Niko Dambītis 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Dainis Pikalovs IV2003Brocēnu BJSS
6Roberts Ramanis 2002Jelgavas BJSS
7Augusts Melderis IV2002Brocēnu BJSS
8Jēkabs Kalenda III2002Ventspils "Spars"

3. - 2016-08-12 12:14: H3 C-1000 K1 M

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Ralfs Demidovs 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS
2Vladimirs Jevharitskis V2002MSĢ TS SASS
3Marks Viktors Hansons 2003Rīdzene
4Danila Podgornijs 2002MSĢ TS SASS
5Artis Paslauskis 2003Jelgavas BJSS
6Edijs Dombrovskis V2003Brocēnu BJSS
7Rainers Uplejs III2002Ventspils "Spars"
8Markuss Irmejs 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS

4. - 2016-08-12 12:21: H4 C-1000 K1 M

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Zigmārs Cinovskis 2002Jelgavas BJSS
2Pēteris Alksnis 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Ričards Vagulis 2002Limbažu/Salacgrīvas NSSdns
4Ralfs Landmanis IV2003Ventspils "Spars"
5Ingus Justs 2002Rīdzenedns
6Eduards Siliņš 2003Talsu NSS
7Ilija Sečko 2003Rīdzene
8Kristaps Kaņējevs 2002Rīdzene

5. - 2016-08-12 12:28: H5 C-1000 K1 M

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Renārs Bērziņš 2004Talsu NSS
2Jānis Francis Žurilo IV2002Rīdzene
3Erasts Nazarenko 2004Rīdzene
4Juris Alsbergs 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Elvijs Semjonovs 2002Jelgavas BJSS
6Miks Štromanis V2003Brocēnu BJSS
7Marko Kampanella 2002MSĢ TS SASS
8Otto Gerbers 2003Jelgavas BJSS

6. - 2016-08-12 12:35: H1 C-1000 C1 M

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Antons Kalatiļins 2003Rīdzene
2Anatolijs Zeinālovs IV2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Valters Mārtinsons V2003Rīdzene
4Artjoms Nitijevskis 2002Rīdzene
5Jurijs Ševcovs IV2002Jelgavas BJSS
6Kārlis Grunte 2003Talsu NSS
7Daniels Mežeckis IV2003Brocēnu BJSS

7. - 2016-08-12 12:42: H2 C-1000 C1 M

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Nils Mediņš V2002Jelgavas BJSS
2Jonatāns Siders V2002Ventspils "Spars"
3Kims Čerkašins 2002Jelgavas BJSS
4Ņikita Martjučenko 2003Rīdzene
5Artis Žube 2003Rīdzene
6Aleksandrs Titovs 2002Rīdzene
7Gļebs Vasiļjevs V2003Ventspils "Spars"dns

8. - 2016-08-12 12:49: H1 B-1000 K1 M

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Mārcis Livmanis 2001MSĢ TS SASS
2Gabriēls Šūpulnieks 2001Rīdzene
3Markuss Jonatāns II2000Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Rihards Jēkabs Dzenis II2000Brocēnu BJSS
5Rihards Silārs 2001Jelgavas BJSS
6Helmuts Zīle II2000Brocēnu BJSS
7Matīss Milzers II2001Ventspils "Spars"
8Edijs Bajārs III2001MSĢ TS SASS

9. - 2016-08-12 12:56: H2 B-1000 K1 M

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Henrijs Horsts III2001MSĢ TS SASS
2Elgars Jevsējevs 2001Rīdzene
3Vladislavs Fostijs I2000Rīdzene
4Miks Upmanis IV2001Rīdzene
5Gustavs Lauris Ruģelis V2001MSĢ TS SASS
6Dāvids Bisenieks I2000Rīdzene
7Daniils Sečko V2001Rīdzene
8Rauls Abasovs 2001Rīdzene

10. - 2016-08-12 13:03: H3 B-1000 K1 M

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Toms Andersons I2000Brocēnu BJSSdns
2Uvis Arbidāns 2000Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Edvards Ceipe SM2001Rīdzenedns
4Kristers Deivids Skudriņš II2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Aigars Cīrulis II2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
6Lukass Florians Nīss IV2000Rīdzene
7Artjoms Kokarevs I2000MSĢ TS SASS
8Arvis Pauliņš I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS

11. - 2016-08-12 13:10: H4 B-1000 K1 M

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Kristofers Lamberts 2000Rīdzene
2Gints Markavičs I2000Brocēnu BJSS
3Egils Kalns 2000Jelgava "KC"
4Elvis Miklāvs I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Nauris Tomsons I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
6Roberts Karpinskis III2000Ventspils "Spars"
7Arturs Skrebels II2001Rīdzene
8Kristaps Leinišs I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS

12. - 2016-08-12 13:17: H1 B-1000 C1 M

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Daniils Serins I2000Ventspils "Spars"
2Ričards Zaķis IV2001Rīdzene
3Genrihs Soļaņiks IV2001Rīdzene
4Daniils Antonovs 2001Rīdzene
5Aleksejs Ševcovs III2001Jelgavas BJSS
6Matīss Ozols III2000Jelgavas BJSS
7Artūrs Krasnoluckis I2000Rīdzene
8Rihards Zapoļskis 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS

13. - 2016-08-12 13:24: H2 B-1000 C1 M

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Rinalds Ozolnieks I2000Talsu NSS
2Andrejs Paimetovs 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Kirils Sokolovs SMK2000Rīdzene
4Vitālijs Upenieks IV2000Jelgavas BJSS
5Aleksejs Čikuns IV2001Jelgavas BJSS
6Mārtiņš Grundmanis II2000Brocēnu BJSS
7Maikls Smaļko II2001Ventspils "Spars"
8Kristaps Buks I2000Ventspils "Spars"

14. - 2016-08-12 13:31: H3 B-1000 C1 M

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Silvestrs Valdis Subocs I2000Limbažu/Salacgrīvas NSS
2Iļja Lučenkovs I2001Rīdzene
3Andis Kranciņš IV2001Ventspils "Spars"
4Edvarts Zaķis 2000Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Ansis Grišāns I2000Brocēnu BJSS
6Kārlis Mārtinsons V2001Rīdzene
7Kristiāns Kacars I2000Limbažu/Salacgrīvas NSS

15. - 2016-08-12 13:38: H1 A-1000 K1 M

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Mārtiņš Gvazdžiausks SMK1999Rīdzene
2Roberts Kristofers Napituhins 1999Rīdzene
3Emīls Kalenda I1998Ventspils "Spars"
4Aleksandrs Jevsejevs III1999Rīdzene
5Valters Sudmalis 1998Rīdzene
6Aleksandrs Saipulajevs I1998Ventspils "Spars"
7Roberts Ernests Levics SMK1999Jelgavas BJSS

16. - 2016-08-12 13:45: H2 A-1000 K1 M

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Ņikita Ņečajevs II1998MSĢ TS SASS
2Kristaps Ceriņš 1999Rīdzene
3Reinis Kalnarājs 1999Rīdzene
4Sergejs Nikonovs I1999Rīdzene
5Jurijs Avkštoļs I1999Rīdzene
6Egils Milnis II1999Brocēnu BJSS
7Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999Jelgavas BJSS

17. - 2016-08-12 13:52: H3 A-1000 K1 M

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Artūrs Derkusovs 1999Jelgavas BJSS
2Guntis Rubīns 1998Rīdzene
3Rihards Kraulis 1999Jelgavas BJSS
4Gregors Sebastjans Nīss I1999Rīdzene
5Kristaps Laube 1999Rīdzene
6Santis Pupuriņš SMK1998Ventspils "Spars"
7Niklāvs Lībers 1999Rīdzene

18. - 2016-08-12 13:59: H1 pieaugušie-1000 K1 M

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
3Jānis Liepiņš 1983ŪSK Barons
4Kristaps Redviņš I1997Ventspils "Spars"
5Juris Apters SM1993Rīdzene
6Oskars Rikters SM1977ŪSK Barons
7Mārtiņš Pumpa SMK1996MSĢ TS SASS

19. - 2016-08-12 14:06: H2 pieaugušie-1000 K1 M

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
3Roberts Brālis I1996Ventspils "Spars"
4Valters Veispals SMK1995MSĢ TS SASS
5Ģirts Alksnis SM1994Rīdzene
6Roberts Pumpa SMK1995MSĢ TS SASS
7Mārtiņš Veispals SM1990ŪSK Barons

20. - 2016-08-12 14:15: H1 C-500 K1 F

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Santa Strode 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS102:30:93
4Linda Breidaka IV2002Brocēnu BJSS202:34:68
6Elizabete Vīksne 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS302:44:03
2Evelīna Šampiņa V2003Brocēnu BJSS402:46:47
7Annija Patrīcija Jākobsone 2002Rīdzene502:58:52
3Melina Smirnova 2004Rīdzene603:11:84
5Vitalina Kratovska 2004Rīdzene703:15:62

21. - 2016-08-12 14:20: H2 C-500 K1 F

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Katrīna Smiltniece 2002Jelgavas BJSS102:24:28
4Kristīne Poļaka III2002Limbažu/Salacgrīvas NSS202:40:95
2Alīna Mihailova IV2002Ventspils "Spars"302:44:21
5Sammere Pojarkova 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS402:53:18
7Marta Cepurīte III2002Ventspils "Spars"502:56:66
3Sanija Strode 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS602:58:04

22. - 2016-08-12 14:25: H3 C-500 K1 F

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Margarita Oša 2002Rīdzene102:39:94
3Milana Zavacka V2002Rīdzene202:35:15
4Margarita Sokolova 2004Rīdzene302:38:02
6Reina Rituma 2002Rīdzene402:53:96
7Romina Grīnvalde 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS503:00:96
2Nellija Paegle IV2003Ventspils "Spars"602:22:07

23. - 2016-08-12 14:30: H1 B-500 K1 F

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
3Valērija Kačana I2000Rīdzene
4Laura Mazburša 2001Rīdzene
5Jolanta Ciganska 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
6Kitija Pusķeire 2001Rīdzene
7Valērija Kleine IV2001Rīdzene

24. - 2016-08-12 14:35: H2 B-500 K1 F

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
3Justīne Matisone 2001Rīdzene
4Madara Lejiņa 2000Rīdzene
5Anna Dementjeva 2001Rīdzene
6Anna Saļņikova I2001Ventspils "Spars"
7Elīna Gertnere 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS

25. - 2016-08-12 15:00: SF1 C-1000 K1 M

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2Kārlis Dumpis 2003Jelgavas BJSS
5Ivans Jurinovs 2003MSĢ TS SASSdns

26. - 2016-08-12 15:07: SF2 C-1000 K1 M

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Artemijs Fomins 2002MSĢ TS SASS

27. - 2016-08-12 15:14: SF3 C-1000 K1 M

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Mikaels Mihaeljans 2003MSĢ TS SASS
9Maksims Turko 2003Rīdzenedns

28. - 2016-08-12 15:21: SF4 C-1000 K1 M

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Ēriks Upmanis 2003Rīdzene
7Kārlis Putniņš IV2003Ventspils "Spars"

29. - 2016-08-12 15:28: SF1 C-1000 C1 M

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

30. - 2016-08-12 15:35: SF1 B-1000 K1 M

Pusfināli: 3 X 9, 1/3 to Final A, 4/6 to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

31. - 2016-08-12 15:42: SF2 B-1000 K1 M

Pusfināli: 3 X 9, 1/3 to Final A, 4/6 to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

32. - 2016-08-12 15:49: SF3 B-1000 K1 M

Pusfināli: 3 X 9, 1/3 to Final A, 4/6 to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

33. - 2016-08-12 15:56: SF1 B-1000 C1 M

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

34. - 2016-08-12 16:03: SF2 B-1000 C1 M

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

35. - 2016-08-12 16:10: SF1 A-1000 K1 M

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

36. - 2016-08-12 16:17: SF2 A-1000 K1 M

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

37. - 2016-08-12 16:24: SF1 pieaugušie-1000 K1 M

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

38. - 2016-08-12 16:35: SF1 C-500 K1 F

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Melina Smirnova 2004Rīdzene
2Marta Cepurīte III2002Ventspils "Spars"
3Reina Rituma 2002Rīdzene
4Alīna Mihailova IV2002Ventspils "Spars"
5Linda Breidaka IV2002Brocēnu BJSS
6Margarita Sokolova 2004Rīdzene
7Evelīna Šampiņa V2003Brocēnu BJSS
8Nellija Paegle IV2003Ventspils "Spars"

39. - 2016-08-12 16:40: SF2 C-500 K1 F

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Vitalina Kratovska 2004Rīdzene
2Romina Grīnvalde 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Sammere Pojarkova 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Milana Zavacka V2002Rīdzene
5Kristīne Poļaka III2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
6Elizabete Vīksne 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Annija Patrīcija Jākobsone 2002Rīdzene
8Sanija Strode 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS

40. - 2016-08-12 16:45: SF1 B-500 K1 F

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

41. - 2016-08-12 16:50: FA A-500 K1 F

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2Linda Krilovska I1999Ventspils "Spars"
3Eva Altrofa 1999Rīdzene
4Daiga Liepiņa 1998Jelgavas BJSS
5Līva Parfenkova SMK1999Rīdzene
6Anete Elīze Neretniece II1998Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Baiba Petrovska 1998Jelgavas BJSS
8Kitija Holšteine III1999Brocēnu BJSS

42. - 2016-08-12 16:55: FA A-500 C1 F

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Līga Kariņa II1999Limbažu/Salacgrīvas NSS

43. - 2016-08-12 17:05: FA pieaugušie-1000 K1 F

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Daniela Kondratova SMK1997Jelgavas BJSS
5Laura Skukauska SM1996Rīdzene
6Madara Aldiņa SM1994Rīdzene

44. - 2016-08-12 17:12: FA pieaugušie-1000 C1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2Ričards Celms V1995Rīdzene
3Toms Izmailovs I1996Ventspils "Spars"
4Boriss Lonskis I1997Jelgavas BJSS
5Viktors Krainovs I1997Rīdzene
6Arvis Iļjins 1994Rīdzene
7Raivo Jēkabsons SMK1996Ventspils "Spars"

45. - 2016-08-12 17:19: FA C-1000 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

46. - 2016-08-12 17:26: FB C-1000 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

47. - 2016-08-12 17:33: FC C-1000 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

48. - 2016-08-12 17:40: FA C-1000 C1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

49. - 2016-08-12 17:47: FA B-1000 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

50. - 2016-08-12 17:56: FB B-1000 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

51. - 2016-08-12 18:03: FA B-1000 C1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

52. - 2016-08-12 18:10: FB B-1000 C1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

53. - 2016-08-12 18:17: FA A-1000 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

54. - 2016-08-12 18:24: FB A-1000 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

55. - 2016-08-12 18:31: FA A-1000 C1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Artūrs Belāns SMK1999Rīdzene
2Ginters Kublinskis I1999Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Arsēnijs Nitijevskis I1999Rīdzene
4Dāvis Iļjins SM1998Ventspils "Spars"
5Roberts Lagzdiņš II1999Jelgavas BJSS
6Kristers Frišenfelds I1999Ventspils "Spars"
7Igors Miļuhins IV1999Jelgavas BJSS

56. - 2016-08-12 18:38: FA pieaugušie-1000 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

57. - 2016-08-12 18:50: FA C-500 K1 F

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Katrīna Smiltniece 2002Jelgavas BJSS
5Santa Strode 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
6Margarita Oša 2002Rīdzene

58. - 2016-08-12 18:55: FB C-500 K1 F

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

59. - 2016-08-12 19:00: FA B-500 K1 F

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

60. - 2016-08-13 10:00: H1 C-200 K1 M

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Ralfs Landmanis IV2003Ventspils "Spars"
2Miks Štromanis V2003Brocēnu BJSS
3Jānis Francis Žurilo IV2002Rīdzene
4Erasts Nazarenko 2004Rīdzene
5Dainis Pikalovs IV2003Brocēnu BJSS
6Juris Alsbergs 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Augusts Melderis IV2002Brocēnu BJSS
8Marko Kampanella 2002MSĢ TS SASS
9Niks Tolmačovs 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS

61. - 2016-08-13 10:03: H2 C-200 K1 M

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Pēteris Šlosbergs 2002Rīdzene
2Elvijs Semjonovs 2002Jelgavas BJSS
3Marks Viktors Hansons 2003Rīdzene
4Artūrs Ikšelis 2004Talsu NSS
5Maksimilians Ševčenko 2002Rīdzene
6Kristaps Kaņējevs 2002Rīdzene
7Artūrs Niko Dambītis 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS
8Ilija Sečko 2003Rīdzene

62. - 2016-08-13 10:06: H3 C-200 K1 M

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Roberts Ramanis 2002Jelgavas BJSS
2Renārs Bērziņš 2004Talsu NSS
3Jēkabs Kalenda III2002Ventspils "Spars"
4Rainers Uplejs III2002Ventspils "Spars"
5Norberts Rajeckis IV2002Rīdzenedns
6Mikaels Mihaeljans 2003MSĢ TS SASS
7Otto Gerbers 2003Jelgavas BJSS
8Zigmārs Cinovskis 2002Jelgavas BJSS

63. - 2016-08-13 10:10: H4 C-200 K1 M

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Pēteris Alksnis 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
2Kārlis Putniņš IV2003Ventspils "Spars"
3Kārlis Dumpis 2003Jelgavas BJSS
4Artis Paslauskis 2003Jelgavas BJSS
5Markuss Irmejs 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
6Ralfs Demidovs 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Eduards Siliņš 2003Talsu NSS
8Maksims Turko 2003Rīdzenedns

64. - 2016-08-13 10:13: H5 C-200 K1 M

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Ēriks Upmanis 2003Rīdzene
2Vladimirs Jevharitskis V2002MSĢ TS SASS
3Ingus Justs 2002Rīdzenedns
4Ivans Jurinovs 2003MSĢ TS SASSdns
5Artemijs Fomins 2002MSĢ TS SASS
6Danila Podgornijs 2002MSĢ TS SASS
7Edijs Dombrovskis V2003Brocēnu BJSS
8Ričards Vagulis 2002Limbažu/Salacgrīvas NSSdns

65. - 2016-08-13 10:16: H1 C-200 C1 M

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Kims Čerkašins 2002Jelgavas BJSS
2Nils Mediņš V2002Jelgavas BJSS
3Artjoms Nitijevskis 2002Rīdzene
4Antons Kalatiļins 2003Rīdzene
5Jonatāns Siders V2002Ventspils "Spars"
6Jurijs Ševcovs IV2002Jelgavas BJSS
7Valters Mārtinsons V2003Rīdzene

66. - 2016-08-13 10:20: H2 C-200 C1 M

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Aleksandrs Titovs 2002Rīdzene
2Artis Žube 2003Rīdzene
3Ņikita Martjučenko 2003Rīdzene
4Anatolijs Zeinālovs IV2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Gļebs Vasiļjevs V2003Ventspils "Spars"dns
6Kārlis Grunte 2003Talsu NSS
7Daniels Mežeckis IV2003Brocēnu BJSS

67. - 2016-08-13 10:23: H1 C-200 K1 F

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Marta Cepurīte III2002Ventspils "Spars"
2Romina Grīnvalde 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Sammere Pojarkova 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Linda Breidaka IV2002Brocēnu BJSS
5Alīna Mihailova IV2002Ventspils "Spars"
6Nellija Paegle IV2003Ventspils "Spars"
7Annija Patrīcija Jākobsone 2002Rīdzene

68. - 2016-08-13 10:26: H2 C-200 K1 F

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Reina Rituma 2002Rīdzene
2Margarita Sokolova 2004Rīdzene
3Sanija Strode 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Elizabete Vīksne 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Melina Smirnova 2004Rīdzene
6Milana Zavacka V2002Rīdzene

69. - 2016-08-13 10:30: H3 C-200 K1 F

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Vitalina Kratovska 2004Rīdzene
2Kristīne Poļaka III2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Margarita Oša 2002Rīdzene
4Evelīna Šampiņa V2003Brocēnu BJSS
5Santa Strode 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
6Katrīna Smiltniece 2002Jelgavas BJSS

70. - 2016-08-13 10:33: H1 B-200 K1 M

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Miks Upmanis IV2001Rīdzene
2Artjoms Kokarevs I2000MSĢ TS SASS
3Mārcis Livmanis 2001MSĢ TS SASS
4Kristofers Lamberts 2000Rīdzene
5Rihards Silārs 2001Jelgavas BJSS
6Lukass Florians Nīss IV2000Rīdzene
7Roberts Karpinskis III2000Ventspils "Spars"
8Helmuts Zīle II2000Brocēnu BJSS

71. - 2016-08-13 10:36: H2 B-200 K1 M

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Arvis Pauliņš I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
2Uvis Arbidāns 2000Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Kristers Deivids Skudriņš II2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Arturs Skrebels II2001Rīdzene
5Gints Markavičs I2000Brocēnu BJSS
6Daniils Sečko V2001Rīdzene
7Dāvids Bisenieks I2000Rīdzene
8Toms Andersons I2000Brocēnu BJSSdns

72. - 2016-08-13 10:40: H3 B-200 K1 M

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Gustavs Lauris Ruģelis V2001MSĢ TS SASS
2Elvis Miklāvs I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Gabriēls Šūpulnieks 2001Rīdzene
4Rauls Abasovs 2001Rīdzene
5Matīss Milzers II2001Ventspils "Spars"
6Nauris Tomsons I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Edvards Ceipe SM2001Rīdzenedns
8Rihards Jēkabs Dzenis II2000Brocēnu BJSS

73. - 2016-08-13 10:43: H4 B-200 K1 M

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Egils Kalns 2000Jelgava "KC"
2Edijs Bajārs III2001MSĢ TS SASS
3Henrijs Horsts III2001MSĢ TS SASS
4Kristaps Leinišs I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Elgars Jevsējevs 2001Rīdzene
6Markuss Jonatāns II2000Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Vladislavs Fostijs I2000Rīdzene
8Aigars Cīrulis II2001Limbažu/Salacgrīvas NSS

74. - 2016-08-13 10:46: H1 B-200 C1 M

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Vitālijs Upenieks IV2000Jelgavas BJSS
2Daniils Antonovs 2001Rīdzene
3Iļja Lučenkovs I2001Rīdzene
4Rihards Zapoļskis 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Ričards Zaķis IV2001Rīdzene
6Krists Znotiņš V2001Talsu NSS
7Ansis Grišāns I2000Brocēnu BJSS
8Andrejs Paimetovs 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS

75. - 2016-08-13 10:50: H2 B-200 C1 M

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Genrihs Soļaņiks IV2001Rīdzene
2Aleksejs Čikuns IV2001Jelgavas BJSS
3Silvestrs Valdis Subocs I2000Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Artūrs Krasnoluckis I2000Rīdzene
5Rinalds Ozolnieks I2000Talsu NSS
6Maikls Smaļko II2001Ventspils "Spars"
7Mārtiņš Grundmanis II2000Brocēnu BJSS
8Kārlis Mārtinsons V2001Rīdzene

76. - 2016-08-13 10:53: H3 B-200 C1 M

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Daniils Serins I2000Ventspils "Spars"
2Kirils Sokolovs SMK2000Rīdzene
3Kristaps Buks I2000Ventspils "Spars"
4Kristiāns Kacars I2000Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Aleksejs Ševcovs III2001Jelgavas BJSS
6Edvarts Zaķis 2000Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Andis Kranciņš IV2001Ventspils "Spars"
8Matīss Ozols III2000Jelgavas BJSS

77. - 2016-08-13 10:56: H1 B-200 K1 F

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
3Elīna Gertnere 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Madara Lejiņa 2000Rīdzene
5Justīne Matisone 2001Rīdzene
6Valērija Kleine IV2001Rīdzene
7Jolanta Ciganska 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS

78. - 2016-08-13 11:00: H2 B-200 K1 F

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
3Kitija Pusķeire 2001Rīdzene
4Anna Saļņikova I2001Ventspils "Spars"
5Valērija Kačana I2000Rīdzene
6Laura Mazburša 2001Rīdzene
7Anna Dementjeva 2001Rīdzene

79. - 2016-08-13 11:03: H1 A-200 K1 M

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Sergejs Nikonovs I1999Rīdzene
2Guntis Rubīns 1998Rīdzene
3Aleksandrs Saipulajevs I1998Ventspils "Spars"
4Valters Sudmalis 1998Rīdzene
5Kristers Rutkis II1999Talsu NSS
6Emīls Kalenda I1998Ventspils "Spars"
7Ņikita Ņečajevs II1998MSĢ TS SASS
8Niklāvs Lībers 1999Rīdzene

80. - 2016-08-13 11:06: H2 A-200 K1 M

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Mario Volkovs I1999Brocēnu BJSS
2Santis Pupuriņš SMK1998Ventspils "Spars"
3Rihards Kraulis 1999Jelgavas BJSS
4Mārtiņš Gvazdžiausks SMK1999Rīdzene
5Reinis Kalnarājs 1999Rīdzene
6Jurijs Avkštoļs I1999Rīdzene
7Kristaps Kristians Ozoliņš I1998Talsu NSS
8Gregors Sebastjans Nīss I1999Rīdzene

81. - 2016-08-13 11:10: H3 A-200 K1 M

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Aleksandrs Jevsejevs III1999Rīdzene
2Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999Jelgavas BJSS
3Kristaps Laube 1999Rīdzene
4Kristaps Ceriņš 1999Rīdzene
5Roberts Kristofers Napituhins 1999Rīdzene
6Egils Milnis II1999Brocēnu BJSS
7Roberts Ernests Levics SMK1999Jelgavas BJSS
8Artūrs Derkusovs 1999Jelgavas BJSS

82. - 2016-08-13 11:13: H1 pieaugušie-200 K1 M

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2Mārtiņš Veispals SM1990ŪSK Barons
3Valters Veispals SMK1995MSĢ TS SASS
4Jānis Liepiņš 1983ŪSK Barons
5Rihards Čakstiņš I1993Rīdzene
6Raitis Biezais 1974Jelgava "KC"
7Roberts Pumpa SMK1995MSĢ TS SASS

83. - 2016-08-13 11:16: H2 pieaugušie-200 K1 M

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2Roberts Brālis I1996Ventspils "Spars"
3Mārtiņš Pumpa SMK1996MSĢ TS SASS
4Juris Apters SM1993Rīdzene
5Oskars Rikters SM1977ŪSK Barons
6Kristaps Redviņš I1997Ventspils "Spars"
7Ģirts Alksnis SM1994Rīdzene

84. - 2016-08-13 11:20: SF1 C-200 K1 M

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

85. - 2016-08-13 11:23: SF2 C-200 K1 M

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

86. - 2016-08-13 11:26: SF3 C-200 K1 M

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

87. - 2016-08-13 11:30: SF4 C-200 K1 M

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

88. - 2016-08-13 11:33: SF1 C-200 C1 M

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

89. - 2016-08-13 11:36: SF1 C-200 K1 F

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

90. - 2016-08-13 11:40: SF2 C-200 K1 F

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

91. - 2016-08-13 11:43: SF1 B-200 K1 M

Pusfināli: 3 X 9, 1/3 to Final A, 4/6 to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

92. - 2016-08-13 11:46: SF2 B-200 K1 M

Pusfināli: 3 X 9, 1/3 to Final A, 4/6 to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

93. - 2016-08-13 11:50: SF3 B-200 K1 M

Pusfināli: 3 X 9, 1/3 to Final A, 4/6 to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

94. - 2016-08-13 11:53: SF1 B-200 C1 M

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

95. - 2016-08-13 11:56: SF2 B-200 C1 M

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

96. - 2016-08-13 12:00: SF1 B-200 K1 F

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

97. - 2016-08-13 12:03: SF1 A-200 K1 M

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

98. - 2016-08-13 12:06: SF2 A-200 K1 M

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

99. - 2016-08-13 12:10: SF1 pieaugušie-200 K1 M

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

100. - 2016-08-13 12:15: FA C-200 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

101. - 2016-08-13 12:20: FB C-200 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

102. - 2016-08-13 12:25: FC C-200 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

103. - 2016-08-13 12:30: FA C-200 C1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

104. - 2016-08-13 12:35: FA C-200 K1 F

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

105. - 2016-08-13 12:40: FB C-200 K1 F

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

106. - 2016-08-13 12:45: FA B-200 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

107. - 2016-08-13 12:50: FB B-200 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

108. - 2016-08-13 12:55: FA B-200 C1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

109. - 2016-08-13 13:00: FB B-200 C1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

110. - 2016-08-13 13:05: FA B-200 K1 F

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

111. - 2016-08-13 13:10: FA A-200 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

112. - 2016-08-13 13:15: FB A-200 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

113. - 2016-08-13 13:20: FA A-200 C1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Igors Miļuhins IV1999Jelgavas BJSS
2Artūrs Belāns SMK1999Rīdzene
3Linards Baumanis II1998Talsu NSS
4Arsēnijs Nitijevskis I1999Rīdzene
5Dāvis Iļjins SM1998Ventspils "Spars"
6Ginters Kublinskis I1999Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Roberts Lagzdiņš II1999Jelgavas BJSS
8Uvis Zemturis I1998Talsu NSS
9Kristers Frišenfelds I1999Ventspils "Spars"

114. - 2016-08-13 13:25: FA A-200 K1 F

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2Kitija Holšteine III1999Brocēnu BJSS
3Daiga Liepiņa 1998Jelgavas BJSS
4Anete Elīze Neretniece II1998Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Līva Parfenkova SMK1999Rīdzene
6Baiba Petrovska 1998Jelgavas BJSS
7Linda Krilovska I1999Ventspils "Spars"
8Eva Altrofa 1999Rīdzene

115. - 2016-08-13 13:30: FA A-200 C1 F

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Līga Kariņa II1999Limbažu/Salacgrīvas NSS

116. - 2016-08-13 13:35: FA pieaugušie-200 K1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

117. - 2016-08-13 13:40: FA pieaugušie-200 C1 M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2Ričards Celms V1995Rīdzene
3Boriss Lonskis I1997Jelgavas BJSS
4Viktors Krainovs I1997Rīdzene
5Arvis Iļjins 1994Rīdzene
6Arnolds Kudrjavcevs SMK1996Talsu NSS
7Raivo Jēkabsons SMK1996Ventspils "Spars"
8Toms Izmailovs I1996Ventspils "Spars"

118. - 2016-08-13 13:45: FA pieaugušie-200 K1 F

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Madara Aldiņa SM1994Rīdzene
5Daniela Kondratova SMK1997Jelgavas BJSS
6Laura Skukauska SM1996Rīdzene

119. - 2016-08-13 14:00: H1 A-200 K1-stafete M

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Mario Volkovs I, Gints Markavičs I, Toms Andersons I, Helmuts Zīle II1999, 2000, 2000, 2000Brocēnu BJSS, Brocēnu BJSS, Brocēnu BJSS, Brocēnu BJSSdns
2Emīls Kalenda I, Aleksandrs Saipulajevs I, Roberts Karpinskis III, Matīss Milzers II1998, 1998, 2000, 2001Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars"
3Ņikita Ņečajevs II, Artjoms Kokarevs I, Henrijs Horsts III, Edijs Bajārs III1998, 2000, 2001, 2001MSĢ TS SASS, MSĢ TS SASS, MSĢ TS SASS, MSĢ TS SASS
4Roberts Ernests Levics SMK, Rihards Kraulis , Ansis Aleksandrs Ziemelis , Artūrs Derkusovs 1999, 1999, 1999, 1999Jelgavas BJSS, Jelgavas BJSS, Jelgavas BJSS, Jelgavas BJSS
5Gustavs Lauris Ruģelis V, Ivans Jurinovs , Marko Kampanella , Artemijs Fomins 2001, 2003, 2002, 2002MSĢ TS SASS, MSĢ TS SASS, MSĢ TS SASS, MSĢ TS SASSdns
6Lukass Florians Nīss IV, Arturs Skrebels II, Daniils Sečko V, Norberts Rajeckis IV2000, 2001, 2001, 2002Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzenedns

120. - 2016-08-13 14:10: H2 A-200 K1-stafete M

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Reinis Kalnarājs , Valters Sudmalis , Kristaps Laube , Mārtiņš Gvazdžiausks SMK1999, 1998, 1999, 1999Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
2Arvis Pauliņš I, Kristers Deivids Skudriņš II, Elvis Miklāvs I, Markuss Jonatāns II2001, 2001, 2001, 2000Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Nauris Tomsons I, Aigars Cīrulis II, Uvis Arbidāns , Kristaps Leinišs I2001, 2001, 2000, 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Sergejs Nikonovs I, Vladislavs Fostijs I, Jurijs Avkštoļs I, Gregors Sebastjans Nīss I1999, 2000, 1999, 1999Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
5Guntis Rubīns , Kristaps Ceriņš , Roberts Kristofers Napituhins , Rauls Abasovs 1998, 1999, 1999, 2001Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
6Juris Alsbergs , Ričards Vagulis , Pēteris Alksnis , Mikuss Irmejs 2003, 2002, 2002, 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSSdns

121. - 2016-08-13 14:20: FA A-200 C1-stafete M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2Genrihs Soļaņiks IV, Antons Kalatiļins , Artjoms Nitijevskis , Valters Mārtinsons V2001, 2003, 2002, 2003Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
3Daniils Serins I, Kristaps Buks I, Dāvis Iļjins SM, Kristers Frišenfelds I2000, 2000, 1998, 1999Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars"
4Kristiāns Kacars I, Silvestrs Valdis Subocs I, Ginters Kublinskis I, Anatolijs Zeinālovs IV2000, 2000, 1999, 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Artūrs Belāns SMK, Kirils Sokolovs SMK, Artūrs Krasnoluckis I, Iļja Lučenkovs I1999, 2000, 2000, 2001Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
6Roberts Lagzdiņš II, Matīss Ozols III, Aleksejs Ševcovs III, Aleksejs Čikuns IV1999, 2000, 2001, 2001Jelgavas BJSS, Jelgavas BJSS, Jelgavas BJSS, Jelgavas BJSS
7Maikls Smaļko II, Andis Kranciņš IV, Jonatāns Siders V, Gļebs Vasiļjevs V2001, 2001, 2002, 2003Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars"dns

122. - 2016-08-13 14:30: FA A-200 K1-stafete F

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2Linda Krilovska I, Nellija Paegle IV, Anna Saļņikova I, Alīna Mihailova IV1999, 2003, 2001, 2002Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars"
3Valērija Kačana I, Milana Zavacka V, Margarita Sokolova , Valērija Kleine IV2000, 2002, 2004, 2001Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
4Eva Altrofa , Margarita Oša , Reina Rituma , Laura Mazburša 1999, 2002, 2002, 2001Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
5Anete Elīze Neretniece II, Santa Strode , Kristīne Poļaka III, Elizabete Vīksne 1998, 2003, 2002, 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS
6Melina Smirnova , Vitalina Kratovska , Anna Dementjeva , Annija Patrīcija Jākobsone 2004, 2004, 2001, 2002Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
7Justīne Matisone , Madara Lejiņa , Kitija Pusķeire , Marija Prohorova II2001, 2000, 2001, 1998Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene

123. - 2016-08-13 14:40: SF1 A-200 K1-stafete M

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

124. - 2016-08-13 14:50: FA A-200 K1-stafete M

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks