LKF K-1 JAUNATNES KAUSS, LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS - III

1. - 2017-07-20 12:00: K-1 200 A vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Gints Markavičs I2000Brocēnu BJSS100:40:51
7Toms Andersons I2000Brocēnu BJSS200:41:30
6Egils Kalns II2000Jelgavas BJSS300:42:49
5Vladislavs Fostijs I2000Rīdzene400:44:48
2Markuss Jonatāns II2000Limbažu/Salacgrīvas NSS500:45:98
1------------------- 2012-600:48:62
3------------------- 2012-700:49:73

2. - 2017-07-20 12:03: K-1 200 A vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
3Roberts Altmanis SM1999Jelgavas BJSS100:41:12
2Renārs Bronka 2000200:42:69
6Artjoms Kokarevs I2000MSĢ TS SASS300:44:21
5Niklāvs Lībers 1999Rīdzene400:45:41
4------------------- 2012-500:47:35
7------------------- 2012-600:48:49

3. - 2017-07-20 12:06: K-1 200 A vīrieši #3 pr/br

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Mario Volkovs I1999Brocēnu BJSS100:43:17
5Reinis Kalnarājs 1999Rīdzene200:43:64
7Uvis Arbidāns 2000Limbažu/Salacgrīvas NSS300:44:07
2Gregors Sebastjans Nīss I1999Rīdzene400:44:61
3Lukass Florians Nīss IV2000Rīdzene500:44:98
4Rihards Jēkabs Dzenis II2000Brocēnu BJSS600:45:59

4. - 2017-07-20 12:09: C-1 200 A vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Rinalds Ozolnieks I2000Talsu NSS
2Kristaps Buks I2000Ventspils "Spars"
3Edvards Zaķis 2000Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Kristers Frišenfelds I1999Ventspils "Spars"
5Artūrs Belāns SMK1999Rīdzene
6Arsēnijs Nitijevskis I1999Rīdzene
7Reinis Grundulis III2000Ventspils "Spars"
8Vitālijs Upenieks IV2000Jelgavas BJSS
9Mārtiņš Grundmanis II2000Brocēnu BJSS

5. - 2017-07-20 12:12: C-1 200 A vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Aleksejs Sabarņa I2000Ventspils "Spars"
2Artūrs Krasnoluckis I2000Rīdzene
3Kirils Sokolovs SMK2000Rīdzene
4Daniils Serins I2000Ventspils "Spars"
5Silvestrs Valdis Subocs I2000Limbažu/Salacgrīvas NSS
6Ansis Grišāns I2000Brocēnu BJSS
7Kristiāns Kacars I2000Limbažu/Salacgrīvas NSS
8Ginters Kublinskis I1999Limbažu/Salacgrīvas NSS

6. - 2017-07-20 12:15: K-1 200 B vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Reinis Jānis Brunēvics I2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
2Elmārs Troms 2002Rīdzene
3Arturs Skrebels II2001Rīdzene
4Pēteris Šlosbergs 2002Rīdzene
5Kristaps Kaņējevs 2002Rīdzene
6Uvis Prokopovičs IV2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Rainers Uplejs III2002Ventspils "Spars"
8Ingus Justs 2002Rīdzene
9Ēriks Kāpbergs IV2001Ventspils "Spars"

7. - 2017-07-20 12:18: K-1 200 B vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Jānis Francis Žurilo IV2002Rīdzene
2Rainers Švecs I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Rihards Silārs 2001Jelgavas BJSS
4Aigars Cīrulis II2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Ričards Vagulis 2002Limbažu/Salacgrīvas NSSdns
6Matīss Milzers II2001Ventspils "Spars"
7Renārs Troms V2002Rīdzene
8Henrijs Horsts III2001MSĢ TS SASS
9Jēkabs Kalenda III2002Ventspils "Spars"

8. - 2017-07-20 12:21: K-1 200 B vīrieši #3 pr/br

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Danila Podgornijs 2002MSĢ TS SASS
2Norberts Rajeckis IV2002Rīdzenedns
3Ernests Gulbis 2002Rīdzene
4Daniils Sečko V2001Rīdzene
5Gabriēls Šūpulnieks 2001Rīdzene
6Gustavs Lauris Ruģelis V2001MSĢ TS SASS
7Elvijs Semjonovs 2002Jelgavas BJSS
8Augusts Melderis IV2002Brocēnu BJSS
9Maksimilians Ševčenko 2002Rīdzene

9. - 2017-07-20 12:24: K-1 200 B vīrieši #4 pr/br

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Ralfs Kariņš III2002Limbažu/Salacgrīvas NSSdns
2Markuss Irmejs 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Kristers Deivids Skudriņš II2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Edijs Bajārs III2001MSĢ TS SASS
5Pēteris Alksnis 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
6Marko Kampanella 2002MSĢ TS SASS
7Sandis Vosekalns 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
8Juris Siliņš 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS

10. - 2017-07-20 12:27: K-1 200 B vīrieši #5 pr/br

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Daniils Uļnirovs V2002Rīdzene
2Zigmārs Cinovskis 2002Jelgavas BJSS
3Roberts Ramanis 2002Jelgavas BJSS
4Mārcis Livmanis 2001MSĢ TS SASS
5Miks Upmanis IV2001Rīdzene
6Elvis Miklāvs I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Artemijs Fomins 2002MSĢ TS SASS
8Rauls Abasovs 2001Rīdzene

11. - 2017-07-20 12:30: C-1 200 B vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Genrihs Soļaņiks IV2001Rīdzene
2Jonatāns Siders V2002Ventspils "Spars"
3Anatolijs Zeinālovs IV2002Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Iļja Lučenkovs I2001Rīdzene
5Kristofers-Robins Upelnieks V2002AK Kaija
6Andrejs Paimetovs 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Nils Mediņš V2002Jelgavas BJSS

12. - 2017-07-20 12:33: C-1 200 B vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Jurijs Ševcovs IV2002Jelgavas BJSS
2Artjoms Nitijevskis 2002Rīdzene
3Daniils Antonovs 2001Rīdzene
4Kārlis Mārtinsons V2001Rīdzene
5Aleksejs Čikuns IV2001Jelgavas BJSS
6Krists Znotiņš V2001Talsu NSS
7Kims Čerkašins 2002Jelgavas BJSS

13. - 2017-07-20 12:36: K-1 200 B sievietes #1 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Reina Rituma 2002Rīdzene
2Hanna Hansone 2001Rīdzene
3Justīne Matisone 2001Rīdzene
4Anna Saļņikova I2001Ventspils "Spars"
5Kitija Pusķeire 2001Rīdzene
6Sigita Monta Dreimane I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Milana Zavacka V2002Rīdzene
8Kristīne Poļaka III2002Limbažu/Salacgrīvas NSS

14. - 2017-07-20 12:39: K-1 200 B sievietes #2 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Alīna Mihailova IV2002Ventspils "Spars"
2Valērija Kleine IV2001Rīdzene
3Laura Mazburša 2001Rīdzene
4Nadežda Šatohina III2002Rīdzene
5Elīna Gertnere 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS
6Annija Patrīcija Jākobsone 2002Rīdzene
7Linda Breidaka IV2002Brocēnu BJSS

15. - 2017-07-20 12:42: K-1 200 C vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 6 X 9, 1/6 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Eduards Siliņš 2003Talsu NSS
2Ēriks Upmanis 2003Rīdzene
3Ģirts Laudāns 2005Jelgavas BJSS
4Kārlis Dumpis 2003Jelgavas BJSS
5Erasts Nazarenko 2004Rīdzene
6Mārcis Ciemits V2005Ventspils "Spars"
7Maksims Turko 2003Rīdzenedns
8Toms Ozoliņš 2004Rīdzene
9Mārcis Galenieks 2005MSĢ TS SASS

16. - 2017-07-20 12:45: K-1 200 C vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 6 X 9, 1/6 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Aleksis Mikus Vaicjanoks 2005Jelgavas BJSS
2Mikus Daniels Masāns 2003Rīdzene
3Kristaps Knops 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Mārtiņš Jirgensons 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Dāvis Iesalnieks V2005Ventspils "Spars"
6Andris Dzenis 2005Brocēnu BJSS
7Marks Viktors Hansons 2003Rīdzene
8Rolands Kalniņš 2005Rīdzene
9Mareks Višņevskis 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS

17. - 2017-07-20 12:48: K-1 200 C vīrieši #3 pr/br

Priekšbraucieni: 6 X 9, 1/6 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Alekss Grečuhins V2003Ventspils "Spars"
2Ilja Vincāns IV2004Rīdzene
3Adriāns Niedre V2005Ventspils "Spars"dns
4Ivans Tisčenko 2004AK Kaija
5Gļebs Čižovs 2005Rīdzene
6Juris Alsbergs 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Ralfs Demidovs 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS
8Darens Siliņš V2005Ventspils "Spars"
9Reinis Vanka 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS

18. - 2017-07-20 12:51: K-1 200 C vīrieši #4 pr/br

Priekšbraucieni: 6 X 9, 1/6 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Gustavs Vrubļevskis V2004Jelgavas BJSS
2Ritvars Gūtmanis 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Miks Štromanis V2003Brocēnu BJSS
4Dainis Pikalovs IV2003Brocēnu BJSS
5Gustavs Bērtulsons 2003MSĢ TS SASS
6Markuss Boļšijs 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Māris Galenieks 2005MSĢ TS SASS
8Mikuss Irmejs 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS

19. - 2017-07-20 12:54: K-1 200 C vīrieši #5 pr/br

Priekšbraucieni: 6 X 9, 1/6 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Dzintars Siliņš 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS
2Ilija Sečko 2003Rīdzene
3Rihards Zutis 2004Rīdzene
4Renārs Bērziņš 2004Talsu NSS
5Gatis Gūtmanis V2005Ventspils "Spars"dns
6Niks Tolmačovs 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Dāvis Zujevs 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
8Otto Gerbers 2003Jelgavas BJSS

20. - 2017-07-20 12:57: K-1 200 C vīrieši #6 pr/br

Priekšbraucieni: 6 X 9, 1/6 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Mārtiņš Balga 2003MSĢ TS SASS
2Arnolds Andris Paeglis 2004Rīdzene
3Mikaels Mihaeljans 2003MSĢ TS SASS
4Arvīds Gertners 2005Limbažu/Salacgrīvas NSSdns
5Artūrs Stāmers 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS
6Ralfs Silabriedis 2005Brocēnu BJSS
7Kārlis Putniņš IV2003Ventspils "Spars"
8Sandis Kaspars Riņķis 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS

21. - 2017-07-20 13:00: C-1 200 C vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Patriks Pudāns 2003Rīdzene
2Kārlis Grunte 2003Talsu NSS
3Marks Kacens-Adamovičs IV2004Rīdzene
4Egils Abazorins 2003Rīdzene
5Ignats Kunašs 2005Jelgavas BJSS
6Roberts Zariņš 2004Jelgavas BJSS
7Andrejs Fomenko 2004Rīdzene

22. - 2017-07-20 13:03: C-1 200 C vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Emīls Abazorins 2003Rīdzene
2Kirils Marčuks V2004Ventspils "Spars"
3Artūrs Uzulnieks 2004Rīdzene
4Artjoms Čikuns 2005Jelgavas BJSS
5Daniēls Siders IV2005Ventspils "Spars"
6Daniels Mežeckis IV2003Brocēnu BJSS
7Antons Kalatiļins 2003Rīdzene

23. - 2017-07-20 13:06: C-1 200 C vīrieši #3 pr/br

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Aleksandrs Sabarņa IV2005Ventspils "Spars"
2Gļebs Vasiļjevs V2003Ventspils "Spars"dns
3Antons Osko 2004Jelgavas BJSS
4Artūrs Ikselis 2004Talsu NSS
5Valters Mārtinsons V2003Rīdzene
6Artemijs Petrakovs V2005Rīdzene
7Artis Žube 2003Rīdzene

24. - 2017-07-20 13:09: K-1 200 C sievietes #1 pr/br

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Nadīna Ance Tomsone 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS
2Roberta Laurinoviča 2005Brocēnu BJSS
3Elizabete Vīksne 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Ieva Kanajeva V2003Rīdzene
5Zane Kaluma V2004AK Kaija
6Elizabete Kalniņa 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Viktorija Loladze 2005Brocēnu BJSS
8Ieva Kalniņa V2003Ventspils "Spars"dns

25. - 2017-07-20 13:12: K-1 200 C sievietes #2 pr/br

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Evelīna Šampiņa V2003Brocēnu BJSS
2Vineta Krausa 2004Jelgavas BJSS
3Ketija Birzgale V2004Ventspils "Spars"
4Renāte Bērziņa 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Margarita Sokolova 2004Rīdzene
6Sabīne Pīlāga 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Laura Sproģe 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS
8Darja Koļesņeva 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS

26. - 2017-07-20 13:15: K-1 200 C sievietes #3 pr/br

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Darja Šašimova 2005Rīdzene
2Marta Paula Brolīte 2005Jelgavas BJSS
3Samanta Ciganska 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Vanesa Pojarkova 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Alise Liepiņa 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS
6Santa Strode 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Undīne Veidmane 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS

27. - 2017-07-20 13:18: K-1 200 C sievietes #4 pr/br

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Adriāna Lāce V2004Ventspils "Spars"
2Nellija Paegle IV2003Ventspils "Spars"
3Melina Smirnova 2004Rīdzene
4Sanija Strode 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Sofija Ivanova 2004MSĢ TS SASS
6Sammere Pojarkova 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Darja Grjaznova 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS

28. - 2017-07-20 13:21: K-1 200 pieaugušie vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Kristaps Redviņš I1997Ventspils "Spars"
2Kristaps Kristians Ozoliņš I1998Talsu NSS
3Juris Apters SM1993Rīdzene
4Valters Sudmalis 1998Rīdzene
5Guntis Rubīns 1998Rīdzene
6Vasilijs Andriško SMK1995Brocēnu BJSS
7Aleksandrs Saipulajevs I1998Ventspils "Spars"

29. - 2017-07-20 13:24: K-1 200 pieaugušie vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2Roberts Brālis I1996Ventspils "Spars"
3Arturs Kleins SMK1997Rīdzene
4Deniss Volkovs SM1994Ventspils "Spars"
5Roberts Pumpa SMK1995MSĢ TS SASS
6Roberts Akmens SM1996Talsu NSS
7Kaspars Tīklenieks SM1993Limbažu/Salacgrīvas NSS

30. - 2017-07-20 14:00: K-1 200 A vīrieši #1 pus/fin

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1------------------- 2012-dns
2------------------- 2012-dns
3Gregors Sebastjans Nīss I1999Rīdzene
4Artjoms Kokarevs I2000MSĢ TS SASS
5Toms Andersons I2000Brocēnu BJSS
6Uvis Arbidāns 2000Limbažu/Salacgrīvas NSS
7Vladislavs Fostijs I2000Rīdzene
8Rihards Jēkabs Dzenis II2000Brocēnu BJSS

31. - 2017-07-20 14:03: K-1 200 A vīrieši #2 pus/fin

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1------------------- 2012-dns
2Lukass Florians Nīss IV2000Rīdzene
3Niklāvs Lībers 1999Rīdzene
4Reinis Kalnarājs 1999Rīdzene
5Renārs Bronka 2000
6Egils Kalns II2000Jelgavas BJSS
7Markuss Jonatāns II2000Limbažu/Salacgrīvas NSS
8------------------- 2012-dns

32. - 2017-07-20 14:06: C-1 200 A vīrieši #1 pus/fin

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

33. - 2017-07-20 14:09: K-1 200 B vīrieši #1 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

34. - 2017-07-20 14:12: K-1 200 B vīrieši #2 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

35. - 2017-07-20 14:15: K-1 200 B vīrieši #3 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

36. - 2017-07-20 14:18: K-1 200 B vīrieši #4 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

37. - 2017-07-20 14:21: C-1 200 B vīrieši #1 pus/fin

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

38. - 2017-07-20 14:24: K-1 200 B sievietes #1 pus/fin

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

39. - 2017-07-20 14:27: K-1 200 C vīrieši #1 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

40. - 2017-07-20 14:30: K-1 200 C vīrieši #2 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

41. - 2017-07-20 14:33: K-1 200 C vīrieši #3 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

42. - 2017-07-20 14:36: K-1 200 C vīrieši #4 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

43. - 2017-07-20 14:39: C-1 200 C vīrieši #1 pus/fin

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

44. - 2017-07-20 14:42: C-1 200 C vīrieši #2 pus/fin

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

45. - 2017-07-20 14:45: K-1 200 C sievietes #1 pus/fin

Pusfināli: 3 X 9, 1/3 to Final A, 4/6 to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

46. - 2017-07-20 14:48: K-1 200 C sievietes #2 pus/fin

Pusfināli: 3 X 9, 1/3 to Final A, 4/6 to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

47. - 2017-07-20 14:51: K-1 200 C sievietes #3 pus/fin

Pusfināli: 3 X 9, 1/3 to Final A, 4/6 to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

48. - 2017-07-20 14:54: K-1 200 pieaugušie vīrieši #1 pus/fin

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

49. - 2017-07-20 15:30: K-1 200 A vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Roberts Altmanis SM1999Jelgavas BJSS
5Gints Markavičs I2000Brocēnu BJSS
6Mario Volkovs I1999Brocēnu BJSS

50. - 2017-07-20 15:35: K-1 200 A vīrieši #B fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

51. - 2017-07-20 15:40: C-1 200 A vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

52. - 2017-07-20 15:45: K-1 200 A sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Eva Altrofa 1999Rīdzene100:49:50
7Linda Krilovska I1999Ventspils "Spars"200:50:67
6Valērija Kačana I2000Rīdzene300:51:27
3Elīna Veispale 2000MSĢ TS SASS400:51:57
4Kitija Holšteine III1999Brocēnu BJSS500:58:95
2Madara Lejiņa 2000Rīdzene601:02:86

53. - 2017-07-20 15:50: K-1 200 B vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

54. - 2017-07-20 15:55: K-1 200 B vīrieši #B fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

55. - 2017-07-20 16:00: K-1 200 B vīrieši #C fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

56. - 2017-07-20 16:05: C-1 200 B vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

57. - 2017-07-20 16:10: K-1 200 B sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

58. - 2017-07-20 16:15: K-1 200 C vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

59. - 2017-07-20 16:20: K-1 200 C vīrieši #B fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

60. - 2017-07-20 16:25: K-1 200 C vīrieši #C fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

61. - 2017-07-20 16:30: C-1 200 C vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

62. - 2017-07-20 16:35: C-1 200 C vīrieši #B fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

63. - 2017-07-20 16:40: K-1 200 C sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

64. - 2017-07-20 16:45: K-1 200 C sievietes #B fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

65. - 2017-07-20 16:50: K-1 200 pieaugušie vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

66. - 2017-07-20 16:55: C-1 200 pieaugušie vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Linards Baumanis II1998Talsu NSS
2Mārtiņš Burkovskis SM1993Ventspils "Spars"
3Kristaps Smilgainis SMK1997Talsu NSS
4Ivo Jēkabsons SMK1995Ventspils "Spars"
5Staņislavs Leščinskis SM1993Rīdzene
6------------------- 2012-dns
7Boriss Lonskis I1997Jelgavas BJSS

67. - 2017-07-20 17:00: K-1-stafete 200 A vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Egils Kalns II, Rihards Silārs , Otto Gerbers , Zigmārs Cinovskis 2000, 2001, 2003, 2002Jelgavas BJSS, Jelgavas BJSS, Jelgavas BJSS, Jelgavas BJSSdns
2Jānis Francis Žurilo IV, Miks Upmanis IV, Kristaps Kaņējevs , Ēriks Upmanis 2002, 2001, 2002, 2003Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
3Ralfs Demidovs , Ritvars Gūtmanis , Reinis Vanka , Dzintars Siliņš 2004, 2005, 2005, 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS
4Gregors Sebastjans Nīss I, Lukass Florians Nīss IV, Vladislavs Fostijs I, Arturs Skrebels II1999, 2000, 2000, 2001Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
5Dāvis Zujevs , Kristaps Knops , Ričards Vagulis , Juris Siliņš 2003, 2003, 2002, 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSSdns
6Gints Markavičs I, Mario Volkovs I, Toms Andersons I, Rihards Jēkabs Dzenis II2000, 1999, 2000, 2000Brocēnu BJSS, Brocēnu BJSS, Brocēnu BJSS, Brocēnu BJSSdns
7Gabriēls Šūpulnieks , Pēteris Šlosbergs , Arnolds Andris Paeglis , Marks Viktors Hansons 2001, 2002, 2004, 2003Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
8Rainers Švecs I, Kristers Deivids Skudriņš II, Uvis Arbidāns , Elvis Miklāvs I2001, 2001, 2000, 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS

68. - 2017-07-20 17:10: K-1-stafete 200 A vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Rainers Uplejs III, Matīss Milzers II, Jēkabs Kalenda III, Kārlis Putniņš IV2002, 2001, 2002, 2003Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars"
2Markuss Jonatāns II, Juris Alsbergs , Pēteris Alksnis , Uvis Prokopovičs IV2000, 2003, 2002, 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS
3Daniils Uļnirovs V, Maksimilians Ševčenko , Daniils Vincāns , Maksims Turko 2002, 2002, 2005, 2003Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzenedns
4Aigars Cīrulis II, Nauris Tomsons I, Reinis Jānis Brunēvics I, Kristaps Leinišs I2001, 2001, 2002, 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Norberts Rajeckis IV, Ilija Sečko , Daniils Sečko V, Erasts Nazarenko 2002, 2003, 2001, 2004Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzenedns
6Renārs Troms V, Rolands Kalniņš , Rihards Zutis , Mikus Daniels Masāns 2002, 2005, 2004, 2003Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
7Artjoms Kokarevs I, Edijs Bajārs III, Henrijs Horsts III, Gustavs Lauris Ruģelis V2000, 2001, 2001, 2001MSĢ TS SASS, MSĢ TS SASS, MSĢ TS SASS, MSĢ TS SASS
8Reinis Kalnarājs , Niklāvs Lībers , Ingus Justs , Rauls Abasovs 1999, 1999, 2002, 2001Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene

69. - 2017-07-20 17:20: K-1 200 pieaugušie sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Laura Skukauska SM1996Rīdzene100:46:25
3Daniela Kondratova SMK1997Jelgavas BJSS200:49:44
6Daiga Liepiņa 1998Jelgavas BJSS300:49:88
4Baiba Petrovska 1998Jelgavas BJSS400:50:43

70. - 2017-07-20 17:25: C-1 200 A sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Līga Kariņa II1999Limbažu/Salacgrīvas NSS

71. - 2017-07-20 17:25: C-1 200 B sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
3Romina Grīnvalde 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS

72. - 2017-07-20 17:25: C-1 200 pieaugušie sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Elīna Ēdole 1990Ozolnieki

73. - 2017-07-20 17:30: K-1-stafete 200 A sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Sanija Strode , Sammere Pojarkova , Darja Grjaznova , Darja Koļesņeva 2003, 2003, 2005, 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS
2Margarita Sokolova , Melina Smirnova , Ieva Kanajeva V, Darja Šašimova 2004, 2004, 2003, 2005Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
3Vanesa Pojarkova , Alise Liepiņa , Renāte Bērziņa , u/a 2004, 2004, 2005, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS,
4Sigita Monta Dreimane I, Santa Strode , Elizabete Vīksne , Kristīne Poļaka III2001, 2003, 2003, 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS
5Valērija Kačana I, Valērija Kleine IV, Milana Zavacka V, Nadežda Šatohina III2000, 2001, 2002, 2002Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
6Kitija Holšteine III, Linda Breidaka IV, Evelīna Šampiņa V, Viktorija Loladze 1999, 2002, 2003, 2005Brocēnu BJSS, Brocēnu BJSS, Brocēnu BJSS, Brocēnu BJSS
7Anna Saļņikova I, Linda Krilovska I, Alīna Mihailova IV, Nellija Paegle IV2001, 1999, 2002, 2003Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars"
8Reina Rituma , Laura Mazburša , Annija Patrīcija Jākobsone , Hanna Hansone 2002, 2001, 2002, 2001Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene

74. - 2017-07-20 17:40: C-1-stafete 200 A vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Kārlis Mārtinsons V, Artis Žube , Aleksis Engelbrehts , Daniils Antonovs 2001, 2003, 2005, 2001Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
2Reinis Grundulis III, Jonatāns Siders V, Gļebs Vasiļjevs V, Daniēls Siders IV2000, 2002, 2003, 2005Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars"dns
3Genrihs Soļaņiks IV, Artjoms Nitijevskis , Valters Mārtinsons V, Antons Kalatiļins 2001, 2002, 2003, 2003Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
4Vitālijs Upenieks IV, Jurijs Ševcovs IV, Aleksejs Čikuns IV, Nils Mediņš V2000, 2002, 2001, 2002Jelgavas BJSS, Jelgavas BJSS, Jelgavas BJSS, Jelgavas BJSS
5Kristers Frišenfelds I, Kristaps Buks I, Aleksejs Sabarņa I, Daniils Serins I1999, 2000, 2000, 2000Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars", Ventspils "Spars"
6Artūrs Belāns SMK, Iļja Lučenkovs I, Artūrs Krasnoluckis I, Kirils Sokolovs SMK1999, 2001, 2000, 2000Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene, Rīdzene
7Kristiāns Kacars I, Silvestrs Valdis Subocs I, Ginters Kublinskis I, Anatolijs Zeinālovs IV2000, 2000, 1999, 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS, Limbažu/Salacgrīvas NSS

75. - 2017-07-20 17:50: K-1-stafete 200 A vīrieši #1 pus/fin

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

76. - 2017-07-20 18:00: K-1-stafete 200 A vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks

77. - 2017-07-21 10:00: K-1 1000 C vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 6 X 9, 1/6 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
3Erasts Nazarenko 2004Rīdzene104:57:28
4Mārcis Galenieks 2005MSĢ TS SASS204:58:27
1Dainis Pikalovs IV2003Brocēnu BJSS305:18:74
2Maksims Turko 2003Rīdzene405:34:12
5Rihards Zutis 2004Rīdzene505:41:56
9Arnolds Andris Paeglis 2004Rīdzene605:49:84
8Mikus Daniels Masāns 2003Rīdzene705:57:29
7Andris Dzenis 2005Brocēnu BJSS805:58:01
6Adriāns Niedre V2005Ventspils "Spars"906:52:59

78. - 2017-07-21 10:05: K-1 1000 C vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 6 X 9, 1/6 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Juris Alsbergs 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS104:54:44
8Ilija Sečko 2003Rīdzene204:56:16
3Reinis Vanka 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS305:03:93
5Mikuss Irmejs 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS405:08:55
7Dāvis Zujevs 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS505:13:11
2Mārtiņš Balga 2003MSĢ TS SASS605:36:55
4Toms Ozoliņš 2004Rīdzene705:38:85
6Markuss Boļšijs 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS805:56:84
9Arvīds Gertners 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS905:59:21

79. - 2017-07-21 10:10: K-1 1000 C vīrieši #3 pr/br

Priekšbraucieni: 6 X 9, 1/6 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
8Otto Gerbers 2003Jelgavas BJSS104:43:35
1Kristaps Knops 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS205:11:11
5Mikaels Mihaeljans 2003MSĢ TS SASS305:19:50
6Miks Štromanis V2003Brocēnu BJSS405:24:35
7Kārlis Dumpis 2003Jelgavas BJSS505:33:63
2Mārtiņš Jirgensons 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS605:40:96
4Gustavs Vrubļevskis V2004Jelgavas BJSS705:41:91
3Dzintars Siliņš 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS805:54:83

80. - 2017-07-21 10:15: K-1 1000 C vīrieši #4 pr/br

Priekšbraucieni: 6 X 9, 1/6 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Ilja Vincāns IV2004Rīdzene105:10:15
3Renārs Bērziņš 2004Talsu NSS205:15:41
2Kārlis Putniņš IV2003Ventspils "Spars"305:20:31
6Māris Galenieks 2005MSĢ TS SASS405:31:53
8Gustavs Bērtulsons 2003MSĢ TS SASS505:33:25
7Alekss Grečuhins V2003Ventspils "Spars"605:38:33
1Gatis Gūtmanis V2005Ventspils "Spars"707:45:72
5------------------- 2012-807:48:30

81. - 2017-07-21 10:20: K-1 1000 C vīrieši #5 pr/br

Priekšbraucieni: 6 X 9, 1/6 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2Marks Viktors Hansons 2003Rīdzene105:22:20
8Ēriks Upmanis 2003Rīdzene205:26:20
3Ritvars Gūtmanis 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS305:27:93
1Sandis Kaspars Riņķis 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS405:44:12
6Ralfs Demidovs 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS505:47:65
7Ralfs Silabriedis 2005Brocēnu BJSS606:15:59
4Ričards Leščinskis 2005Jelgavas BJSS706:19:13
5------------------- 2012-806:37:23

82. - 2017-07-21 10:25: K-1 1000 C vīrieši #6 pr/br

Priekšbraucieni: 6 X 9, 1/6 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Rolands Kalniņš 2005Rīdzene105:22:76
5Eduards Siliņš 2003Talsu NSS205:27:34
3Artūrs Stāmers 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS305:33:08
8Ģirts Laudāns 2005Jelgavas BJSS405:46:68
1Gļebs Čižovs 2005Rīdzene505:54:27
4Mareks Višņevskis 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS605:56:74
7Niks Tolmačovs 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS706:11:22
2Mārcis Ciemits V2005Ventspils "Spars"806:45:99

83. - 2017-07-21 10:30: C-1 1000 C vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Antons Kalatiļins 2003Rīdzene105:46:65
3Artūrs Ikselis 2004Talsu NSS206:58:71
4Daniēls Siders IV2005Ventspils "Spars"307:07:14
2Marks Kacens-Adamovičs IV2004Rīdzene407:10:88
5Artjoms Čikuns 2005Jelgavas BJSS508:17:26
6Patriks Pudāns 2003Rīdzene608:40:98
7Kirils Marčuks V2004Ventspils "Spars"709:13:85

84. - 2017-07-21 10:35: C-1 1000 C vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Valters Mārtinsons V2003Rīdzene106:05:16
1Gļebs Vasiļjevs V2003Ventspils "Spars"206:30:61
3Artis Žube 2003Rīdzene306:30:98
2Andrejs Fomenko 2004Rīdzene406:56:86
6Egils Abazorins 2003Rīdzene508:26:12
7Ignats Kunašs 2005Jelgavas BJSS608:27:03
5Roberts Zariņš 2004Jelgavas BJSS710:16:96

85. - 2017-07-21 10:40: C-1 1000 C vīrieši #3 pr/br

Priekšbraucieni: 3 X 9, 1st to Final, 2/7 to SF, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Daniels Mežeckis IV2003Brocēnu BJSS106:20:81
5Kārlis Grunte 2003Talsu NSS206:32:80
7Aleksandrs Sabarņa IV2005Ventspils "Spars"306:37:73
6Artūrs Uzulnieks 2004Rīdzene406:40:75
2Emīls Abazorins 2003Rīdzene508:11:06
3Antons Osko 2004Jelgavas BJSS608:38:43

86. - 2017-07-21 10:45: K-1 1000 B vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2------------------- 2012-1dns
4------------------- 2012-2dns
3Aigars Cīrulis II2001Limbažu/Salacgrīvas NSS304:37:69
6Jānis Francis Žurilo IV2002Rīdzene404:39:44
5Rainers Uplejs III2002Ventspils "Spars"504:42:82
8Zigmārs Cinovskis 2002Jelgavas BJSS604:45:24
9Norberts Rajeckis IV2002Rīdzene704:58:46
1Elvijs Semjonovs 2002Jelgavas BJSS805:05:48
7Ralfs Kariņš III2002Limbažu/Salacgrīvas NSS905:15:18

87. - 2017-07-21 10:50: K-1 1000 B vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
7Markuss Irmejs 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS104:36:78
9Kristaps Kaņējevs 2002Rīdzene204:37:53
1Juris Siliņš 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS304:39:26
5Edijs Bajārs III2001MSĢ TS SASS404:41:73
6Pēteris Šlosbergs 2002Rīdzene504:46:87
2Daniils Sečko V2001Rīdzene604:47:31
4Miks Upmanis IV2001Rīdzene704:47:63
3Pēteris Alksnis 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS804:59:29
8Gabriēls Šūpulnieks 2001Rīdzene905:02:25

88. - 2017-07-21 10:55: K-1 1000 B vīrieši #3 pr/br

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
1Rihards Silārs 2001Jelgavas BJSS104:27:07
7Kristers Deivids Skudriņš II2001Limbažu/Salacgrīvas NSS204:30:28
5Ingus Justs 2002Rīdzene304:32:64
4Jēkabs Kalenda III2002Ventspils "Spars"404:40:07
2Elvis Miklāvs I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS504:50:06
3Gustavs Lauris Ruģelis V2001MSĢ TS SASS604:56:38
8Maksimilians Ševčenko 2002Rīdzene705:08:02
6Marko Kampanella 2002MSĢ TS SASS805:14:36
9------------------- 2012-905:17:86

89. - 2017-07-21 11:00: K-1 1000 B vīrieši #4 pr/br

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
3Rauls Abasovs 2001Rīdzene104:25:64
8Reinis Jānis Brunēvics I2002Limbažu/Salacgrīvas NSS204:40:98
5Ričards Vagulis 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS304:48:22
6Mārcis Livmanis 2001MSĢ TS SASS404:49:84
1Artemijs Fomins 2002MSĢ TS SASS504:50:18
7Uvis Prokopovičs IV2002Limbažu/Salacgrīvas NSS605:00:54
2Ernests Gulbis 2002Rīdzene705:41:06
4Danila Podgornijs 2002MSĢ TS SASS805:41:71
9------------------- 2012-905:47:58

90. - 2017-07-21 11:05: K-1 1000 B vīrieši #5 pr/br

Priekšbraucieni: 5 X 9, 1/7 to SF + next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Arturs Skrebels II2001Rīdzene104:30:02
7Henrijs Horsts III2001MSĢ TS SASS204:34:64
8Rainers Švecs I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS304:36:76
1Roberts Ramanis 2002Jelgavas BJSS404:49:42
4Matīss Milzers II2001Ventspils "Spars"504:57:81
5Augusts Melderis IV2002Brocēnu BJSS605:06:17
3Daniils Uļnirovs V2002Rīdzene705:30:19
2Ēriks Kāpbergs IV2001Ventspils "Spars"805:39:10

91. - 2017-07-21 11:10: C-1 1000 B vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
7Aleksejs Čikuns IV2001Jelgavas BJSS105:11:10
4Jurijs Ševcovs IV2002Jelgavas BJSS205:12:53
5Genrihs Soļaņiks IV2001Rīdzene305:15:70
3Nils Mediņš V2002Jelgavas BJSS405:17:77
1Kims Čerkašins 2002Jelgavas BJSS505:39:96
6Artjoms Nitijevskis 2002Rīdzene605:44:23
2Krists Znotiņš V2001Talsu NSS705:44:85

92. - 2017-07-21 11:15: C-1 1000 B vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2Iļja Lučenkovs I2001Rīdzene104:53:91
3Anatolijs Zeinālovs IV2002Limbažu/Salacgrīvas NSS205:12:80
4Kārlis Mārtinsons V2001Rīdzene305:28:19
7Daniils Antonovs 2001Rīdzene405:30:36
5Andrejs Paimetovs 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS506:22:47
6Jonatāns Siders V2002Ventspils "Spars"606:44:61

93. - 2017-07-21 11:20: K-1 1000 A vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
7Artūrs Derkusovs 1999Jelgavas BJSS104:10:17
2Artjoms Kokarevs I2000MSĢ TS SASS204:12:76
5Egils Kalns II2000Jelgavas BJSS304:14:79
4Gints Markavičs I2000Brocēnu BJSS404:18:08
6Reinis Kalnarājs 1999Rīdzene504:30:70
1Rihards Jēkabs Dzenis II2000Brocēnu BJSS604:40:84
8Lukass Florians Nīss IV2000Rīdzene704:42:41
9Niklāvs Lībers 1999Rīdzene805:01:67
3------------------- 2012-905:02:88

94. - 2017-07-21 11:25: K-1 1000 A vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
3Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999Jelgavas BJSS104:08:00
2Roberts Altmanis SM1999Jelgavas BJSS204:08:41
4Rihards Kraulis 1999Jelgavas BJSS304:08:92
5Vladislavs Fostijs I2000Rīdzene404:11:27
1Uvis Arbidāns 2000Limbažu/Salacgrīvas NSS504:16:84
8Gregors Sebastjans Nīss I1999Rīdzene604:23:52
7Markuss Jonatāns II2000Limbažu/Salacgrīvas NSS704:24:49
6Renārs Bronka 2000804:42:97

95. - 2017-07-21 11:30: C-1 1000 A vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Kristiāns Kacars I2000Limbažu/Salacgrīvas NSS104:56:03
6Artūrs Krasnoluckis I2000Rīdzene204:57:01
4Kristers Frišenfelds I1999Ventspils "Spars"304:58:06
3Aleksejs Sabarņa I2000Ventspils "Spars"405:06:00
7Ginters Kublinskis I1999Limbažu/Salacgrīvas NSS505:06:57
1Edvards Zaķis 2000Limbažu/Salacgrīvas NSS605:11:98
2Reinis Grundulis III2000Ventspils "Spars"705:14:77

96. - 2017-07-21 11:35: C-1 1000 A vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Artūrs Belāns SMK1999Rīdzene104:51:77
5Vitālijs Upenieks IV2000Jelgavas BJSS204:57:52
3Rinalds Ozolnieks I2000Talsu NSS305:05:95
1Daniils Serins I2000Ventspils "Spars"405:15:09
2Kristaps Buks I2000Ventspils "Spars"505:21:45
6Silvestrs Valdis Subocs I2000Limbažu/Salacgrīvas NSS605:27:89
7Arsēnijs Nitijevskis I1999Rīdzene705:43:60

97. - 2017-07-21 11:40: K-1 1000 pieaugušie vīrieši #1 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
7Vasilijs Andriško SMK1995Brocēnu BJSS104:08:78
4Sergejs Danilovs 1975-204:10:00
5Viktors Haruns 1981-304:13:39
3Valters Sudmalis 1998Rīdzene404:31:93
6Aleksandrs Saipulajevs I1998Ventspils "Spars"504:36:94

98. - 2017-07-21 11:45: K-1 1000 pieaugušie vīrieši #2 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Roberts Pumpa SMK1995MSĢ TS SASS104:18:13
7Roberts Brālis I1996Ventspils "Spars"204:26:28
6Kristaps Kristians Ozoliņš I1998Talsu NSS304:35:61
4Guntis Rubīns 1998Rīdzene404:43:94
3Kristaps Redviņš I1997Ventspils "Spars"504:45:22

99. - 2017-07-21 11:55: K-1 500 C sievietes #1 pr/br

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
7Elizabete Vīksne 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS102:40:93
5Nellija Paegle IV2003Ventspils "Spars"202:49:30
3Darja Grjaznova 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS302:50:41
8Samanta Ciganska 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS403:00:53
6Viktorija Loladze 2005Brocēnu BJSS503:08:04
4Darja Šašimova 2005Rīdzene603:11:28
2Ketija Birzgale V2004Ventspils "Spars"703:21:22
1------------------- 2012-803:23:73

100. - 2017-07-21 12:00: K-1 500 C sievietes #2 pr/br

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
8Santa Strode 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS102:27:49
6Margarita Sokolova 2004Rīdzene202:29:90
2Melina Smirnova 2004Rīdzene302:43:36
7Zane Kaluma V2004AK Kaija402:50:15
4Laura Sproģe 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS503:04:68
1Alise Liepiņa 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS603:09:90
3Elizabete Kalniņa 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS703:10:72
5Roberta Laurinoviča 2005Brocēnu BJSS803:15:00

101. - 2017-07-21 12:05: K-1 500 C sievietes #3 pr/br

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2Ieva Kanajeva V2003Rīdzene102:45:56
5Darja Koļesņeva 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS202:48:87
1Vineta Krausa 2004Jelgavas BJSS302:49:16
6Vanesa Pojarkova 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS402:55:77
4Marta Paula Brolīte 2005Jelgavas BJSS503:03:25
7Adriāna Lāce V2004Ventspils "Spars"603:14:22
3------------------- 2012-703:16:44

102. - 2017-07-21 12:10: K-1 500 C sievietes #4 pr/br

Priekšbraucieni: 4 X 9, 1/6 to SF + 3 next BT, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
7Sammere Pojarkova 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS102:44:66
5Sabīne Pīlāga 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS202:51:85
4Evelīna Šampiņa V2003Brocēnu BJSS302:55:23
1Undīne Veidmane 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS402:55:75
6Sanija Strode 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS503:00:73
2Renāte Bērziņa 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS603:18:97
3------------------- 2012-703:23:19

103. - 2017-07-21 12:15: K-1 500 B sievietes #1 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Linda Breidaka IV2002Brocēnu BJSS102:26:68
1Milana Zavacka V2002Rīdzene202:27:59
6Sigita Monta Dreimane I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS302:27:81
8Hanna Hansone 2001Rīdzene402:27:99
3Laura Mazburša 2001Rīdzene502:32:20
2Nadežda Šatohina III2002Rīdzene602:34:32
4------------------- 2012-702:42:79
7------------------- 2012-802:44:25

104. - 2017-07-21 12:20: K-1 500 B sievietes #2 pr/br

Priekšbraucieni: 2 X 9, 1/3 to Final, 4/7 to SF + next BT, Rest Out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
7Anna Saļņikova I2001Ventspils "Spars"102:28:67
5Valērija Kleine IV2001Rīdzene202:41:22
2Alīna Mihailova IV2002Ventspils "Spars"302:41:48
1Kristīne Poļaka III2002Limbažu/Salacgrīvas NSS402:45:89
3Annija Patrīcija Jākobsone 2002Rīdzene502:47:08
4Elīna Gertnere 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS603:08:91
6------------------- 2012-703:11:45

105. - 2017-07-21 12:30: K-1 1000 C vīrieši #1 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Marks Viktors Hansons 2003Rīdzene104:47:39
5Erasts Nazarenko 2004Rīdzene204:49:35
7Mikuss Irmejs 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS305:01:87
6Renārs Bērziņš 2004Talsu NSS405:06:80
2Miks Štromanis V2003Brocēnu BJSS505:12:92
8Rihards Zutis 2004Rīdzene605:28:49
9Mārtiņš Jirgensons 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS705:28:90
3Artūrs Stāmers 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS805:34:79
1Mareks Višņevskis 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS906:13:84

106. - 2017-07-21 12:35: K-1 1000 C vīrieši #2 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Juris Alsbergs 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS1
7Mikaels Mihaeljans 2003MSĢ TS SASS2
4Mārcis Galenieks 2005MSĢ TS SASS3
3Kārlis Putniņš IV2003Ventspils "Spars"4
9Dāvis Zujevs 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS5
2Gļebs Čižovs 2005Rīdzene6
8Ģirts Laudāns 2005Jelgavas BJSS7
1Ralfs Silabriedis 2005Brocēnu BJSS8
6Ēriks Upmanis 2003Rīdzene9

107. - 2017-07-21 12:40: K-1 1000 C vīrieši #3 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Otto Gerbers 2003Jelgavas BJSS104:35:82
6Ilija Sečko 2003Rīdzene204:54:96
3Dainis Pikalovs IV2003Brocēnu BJSS305:04:17
4Rolands Kalniņš 2005Rīdzene405:06:06
2Sandis Kaspars Riņķis 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS505:20:35
7Māris Galenieks 2005MSĢ TS SASS605:23:97
9Mārtiņš Balga 2003MSĢ TS SASS705:28:59
8Ralfs Demidovs 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS805:31:68
1Alekss Grečuhins V2003Ventspils "Spars"905:32:37

108. - 2017-07-21 12:45: K-1 1000 C vīrieši #4 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Ilja Vincāns IV2004Rīdzene104:46:48
4Kristaps Knops 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS204:49:27
7Reinis Vanka 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS304:59:46
6Eduards Siliņš 2003Talsu NSS405:15:50
8Kārlis Dumpis 2003Jelgavas BJSS505:19:77
3Ritvars Gūtmanis 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS605:22:02
2Maksims Turko 2003Rīdzene705:29:10
1Gustavs Bērtulsons 2003MSĢ TS SASS805:30:22
9Arnolds Andris Paeglis 2004Rīdzene905:39:54

109. - 2017-07-21 12:50: K-1 1000 B vīrieši #1 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Reinis Jānis Brunēvics I2002Limbažu/Salacgrīvas NSS104:13:88
7Edijs Bajārs III2001MSĢ TS SASS204:15:31
4Arturs Skrebels II2001Rīdzene304:17:14
8Gustavs Lauris Ruģelis V2001MSĢ TS SASS404:21:59
2Rainers Uplejs III2002Ventspils "Spars"504:33:58
3Mārcis Livmanis 2001MSĢ TS SASS604:47:06
1Miks Upmanis IV2001Rīdzene704:48:32
9Daniils Uļnirovs V2002Rīdzene804:53:24

110. - 2017-07-21 12:55: K-1 1000 B vīrieši #2 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Henrijs Horsts III2001MSĢ TS SASS104:16:23
5Markuss Irmejs 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS204:17:72
8Augusts Melderis IV2002Brocēnu BJSS304:26:26
7Jēkabs Kalenda III2002Ventspils "Spars"404:28:00
3Ričards Vagulis 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS504:36:51
2Pēteris Šlosbergs 2002Rīdzene604:43:88
1Maksimilians Ševčenko 2002Rīdzene704:45:22
9Ernests Gulbis 2002Rīdzene804:57:83

111. - 2017-07-21 13:00: K-1 1000 B vīrieši #3 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Rihards Silārs 2001Jelgavas BJSS104:19:64
2Matīss Milzers II2001Ventspils "Spars"204:20:89
3Ingus Justs 2002Rīdzene304:22:68
4Kristaps Kaņējevs 2002Rīdzene404:36:29
7Roberts Ramanis 2002Jelgavas BJSS504:47:67
8Daniils Sečko V2001Rīdzene604:54:27
9Norberts Rajeckis IV2002Rīdzene704:56:72
6Aigars Cīrulis II2001Limbažu/Salacgrīvas NSS804:59:20
1Uvis Prokopovičs IV2002Limbažu/Salacgrīvas NSS904:59:64

112. - 2017-07-21 13:05: K-1 1000 B vīrieši #4 pus/fin

Pusfināli: 4 X 9, 1/2 + next BT to Final A, 3x3rd + 4x4th + 2x5th BT to Final B, 2x5th + 4x6th + 3 next BT to Final C. Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Rauls Abasovs 2001Rīdzene104:18:30
2Artemijs Fomins 2002MSĢ TS SASS204:18:58
7Jānis Francis Žurilo IV2002Rīdzene304:18:97
3Rainers Švecs I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS404:35:22
6Juris Siliņš 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS504:36:01
8Elvis Miklāvs I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS604:38:43
4Kristers Deivids Skudriņš II2001Limbažu/Salacgrīvas NSS704:48:89
9Pēteris Alksnis 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS804:57:16
1Zigmārs Cinovskis 2002Jelgavas BJSS905:04:53

113. - 2017-07-21 13:10: C-1 1000 C vīrieši #1 pus/fin

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Artis Žube 2003Rīdzene106:20:50
6Aleksandrs Sabarņa IV2005Ventspils "Spars"206:21:16
5Artūrs Ikselis 2004Talsu NSS306:25:21
3Artūrs Uzulnieks 2004Rīdzene406:34:46
7Marks Kacens-Adamovičs IV2004Rīdzene506:47:48
1Patriks Pudāns 2003Rīdzene606:59:57
8Antons Osko 2004Jelgavas BJSS706:59:99
2Egils Abazorins 2003Rīdzene807:00:34
9Roberts Zariņš 2004Jelgavas BJSS907:01:11

114. - 2017-07-21 13:15: C-1 1000 C vīrieši #2 pus/fin

Pusfināli: 2 X 9, 1/3 to Final A, 4/7 + next BT to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Kārlis Grunte 2003Talsu NSS107:29:80
5Gļebs Vasiļjevs V2003Ventspils "Spars"207:30:37
2Emīls Abazorins 2003Rīdzene307:30:85
3Andrejs Fomenko 2004Rīdzene407:31:55
6Daniēls Siders IV2005Ventspils "Spars"508:03:26
7Artjoms Čikuns 2005Jelgavas BJSS608:03:56
8Ignats Kunašs 2005Jelgavas BJSS708:09:19
1Kirils Marčuks V2004Ventspils "Spars"808:11:23

115. - 2017-07-21 13:20: K-1 1000 A vīrieši #1 pus/fin

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
3Uvis Arbidāns 2000Limbažu/Salacgrīvas NSS101:05:28
4Vladislavs Fostijs I2000Rīdzene201:05:83
5Gints Markavičs I2000Brocēnu BJSS301:07:59
7Gregors Sebastjans Nīss I1999Rīdzene404:11:04
2Rihards Jēkabs Dzenis II2000Brocēnu BJSS504:13:26
1Markuss Jonatāns II2000Limbažu/Salacgrīvas NSS604:14:66
6Reinis Kalnarājs 1999Rīdzene704:19:33
9Renārs Bronka 2000804:23:23
8Lukass Florians Nīss IV2000Rīdzene904:23:86

116. - 2017-07-21 13:25: C-1 1000 A vīrieši #1 pus/fin

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Ginters Kublinskis I1999Limbažu/Salacgrīvas NSS104:53:59
5Aleksejs Sabarņa I2000Ventspils "Spars"204:53:97
8Reinis Grundulis III2000Ventspils "Spars"304:54:77
3Kristaps Buks I2000Ventspils "Spars"404:55:31
2Edvards Zaķis 2000Limbažu/Salacgrīvas NSS504:58:13
7Silvestrs Valdis Subocs I2000Limbažu/Salacgrīvas NSS605:18:04
4Daniils Serins I2000Ventspils "Spars"705:18:40
1Arsēnijs Nitijevskis I1999Rīdzene805:26:42

117. - 2017-07-21 13:30: C-1 1000 B vīrieši #1 pus/fin

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Nils Mediņš V2002Jelgavas BJSS1
2Artjoms Nitijevskis 2002Rīdzene2
6Kims Čerkašins 2002Jelgavas BJSS3
8Krists Znotiņš V2001Talsu NSS4
4Daniils Antonovs 2001Rīdzene5
3Andrejs Paimetovs 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS6
7Jonatāns Siders V2002Ventspils "Spars"7

118. - 2017-07-21 13:35: K-1 1000 pieaugušie vīrieši #1 pus/fin

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Aleksandrs Saipulajevs I1998Ventspils "Spars"104:32:61
3Kristaps Redviņš I1997Ventspils "Spars"204:42:49
5Valters Sudmalis 1998Rīdzene304:46:12
4Guntis Rubīns 1998Rīdzene405:05:71

119. - 2017-07-21 13:45: K-1 500 C sievietes #1 pus/fin

Pusfināli: 3 X 9, 1/3 to Final A, 4/6 to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Elizabete Vīksne 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS102:34:75
4Margarita Sokolova 2004Rīdzene202:41:07
6Darja Koļesņeva 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS302:47:15
7Undīne Veidmane 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS402:48:38
2Marta Paula Brolīte 2005Jelgavas BJSS502:59:24
3Evelīna Šampiņa V2003Brocēnu BJSS603:04:16
8Viktorija Loladze 2005Brocēnu BJSS703:06:11
1Alise Liepiņa 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS803:09:33
9Elizabete Kalniņa 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS903:14:49

120. - 2017-07-21 13:50: K-1 500 C sievietes #2 pus/fin

Pusfināli: 3 X 9, 1/3 to Final A, 4/6 to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Santa Strode 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS102:47:54
6Darja Grjaznova 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS202:50:50
4Sabīne Pīlāga 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS302:50:87
3Vineta Krausa 2004Jelgavas BJSS402:51:60
7Vanesa Pojarkova 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS502:59:86
2Samanta Ciganska 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS603:03:76
8Laura Sproģe 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS703:13:32
9Renāte Bērziņa 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS803:15:82
1Darja Šašimova 2005Rīdzene903:32:07

121. - 2017-07-21 13:55: K-1 500 C sievietes #3 pus/fin

Pusfināli: 3 X 9, 1/3 to Final A, 4/6 to Final B, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Ieva Kanajeva V2003Rīdzene102:46:53
3Melina Smirnova 2004Rīdzene202:48:86
5Sammere Pojarkova 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS302:53:12
6Nellija Paegle IV2003Ventspils "Spars"402:55:54
7Zane Kaluma V2004AK Kaija502:55:83
2Sanija Strode 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS603:05:47
1Darja Šašimova 2005Rīdzene703:11:66
8Adriāna Lāce V2004Ventspils "Spars"803:11:89

122. - 2017-07-21 14:00: K-1 500 B sievietes #1 pus/fin

Pusfināls: 1 X 9, 1/3 to Final, Rest out

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Laura Mazburša 2001Rīdzene102:34:21
5Hanna Hansone 2001Rīdzene202:35:29
2Nadežda Šatohina III2002Rīdzene302:38:90
4Kristīne Poļaka III2002Limbažu/Salacgrīvas NSS402:42:69
3Annija Patrīcija Jākobsone 2002Rīdzene502:47:48
7Elīna Gertnere 2001Limbažu/Salacgrīvas NSS607:12:84
1------------------- 2012-707:13:13
8------------------- 2012-807:13:53
9------------------- 2012-907:13:97

123. - 2017-07-21 14:10: K-1 1000 C vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Otto Gerbers 2003Jelgavas BJSS104:33:55
5Marks Viktors Hansons 2003Rīdzene204:40:59
9Kristaps Knops 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS304:45:61
3Ilja Vincāns IV2004Rīdzene404:46:29
8Erasts Nazarenko 2004Rīdzene504:49:29
2Ilija Sečko 2003Rīdzene604:55:84
1Reinis Vanka 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS704:57:62

124. - 2017-07-21 14:17: K-1 1000 C vīrieši #B fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Dainis Pikalovs IV2003Brocēnu BJSS105:11:23
7Rolands Kalniņš 2005Rīdzene205:14:65
4Kārlis Putniņš IV2003Ventspils "Spars"305:16:48
3Renārs Bērziņš 2004Talsu NSS405:19:37
8Eduards Siliņš 2003Talsu NSS505:20:69
1Dāvis Zujevs 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS605:21:15
6Mikaels Mihaeljans 2003MSĢ TS SASS705:25:97
9Gustavs Bērtulsons 2003MSĢ TS SASS805:35:18

125. - 2017-07-21 14:24: K-1 1000 C vīrieši #C fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Rihards Zutis 2004Rīdzene105:35:89
8Toms Ozoliņš 2004Rīdzene205:36:19
7Ritvars Gūtmanis 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS305:36:45
5Kārlis Dumpis 2003Jelgavas BJSS405:36:67
2Māris Galenieks 2005MSĢ TS SASS505:38:67
1Mārtiņš Jirgensons 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS605:43:83

126. - 2017-07-21 14:31: C-1 1000 C vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Antons Kalatiļins 2003Rīdzene105:30:48
4Valters Mārtinsons V2003Rīdzene205:39:47
6Daniels Mežeckis IV2003Brocēnu BJSS305:40:74
7Kārlis Grunte 2003Talsu NSS406:21:22
8Aleksandrs Sabarņa IV2005Ventspils "Spars"506:27:00
3Artis Žube 2003Rīdzene606:28:48
2Gļebs Vasiļjevs V2003Ventspils "Spars"706:33:61
1Artūrs Ikselis 2004Talsu NSS806:50:63
9Emīls Abazorins 2003Rīdzene906:52:66

127. - 2017-07-21 14:38: C-1 1000 C vīrieši #B fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Artūrs Uzulnieks 2004Rīdzene1
4Andrejs Fomenko 2004Rīdzene2
6Daniēls Siders IV2005Ventspils "Spars"3
3Marks Kacens-Adamovičs IV2004Rīdzene4
8Ignats Kunašs 2005Jelgavas BJSS5
7Patriks Pudāns 2003Rīdzene6
1Antons Osko 2004Jelgavas BJSS7
9Egils Abazorins 2003Rīdzene8
2Artjoms Čikuns 2005Jelgavas BJSS9

128. - 2017-07-21 14:45: K-1 1000 B vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Reinis Jānis Brunēvics I2002Limbažu/Salacgrīvas NSS104:03:14
6Rihards Silārs 2001Jelgavas BJSS204:06:78
4Henrijs Horsts III2001MSĢ TS SASS304:11:61
7Markuss Irmejs 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS404:16:89
2Matīss Milzers II2001Ventspils "Spars"504:18:53
8Edijs Bajārs III2001MSĢ TS SASS604:19:07
9Artemijs Fomins 2002MSĢ TS SASS704:20:82
1Arturs Skrebels II2001Rīdzene804:21:44
3Rauls Abasovs 2001Rīdzene904:25:17

129. - 2017-07-21 14:52: K-1 1000 B vīrieši #B fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
8Rainers Švecs I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS104:16:26
6Ingus Justs 2002Rīdzene204:16:89
2Jēkabs Kalenda III2002Ventspils "Spars"304:17:94
5Jānis Francis Žurilo IV2002Rīdzene404:18:51
3Gustavs Lauris Ruģelis V2001MSĢ TS SASS504:25:47
9Juris Siliņš 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS604:30:04
7Kristaps Kaņējevs 2002Rīdzene704:31:30
1Rainers Uplejs III2002Ventspils "Spars"804:34:00
4Augusts Melderis IV2002Brocēnu BJSS904:53:20

130. - 2017-07-21 14:59: K-1 1000 B vīrieši #C fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Elvis Miklāvs I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS104:35:77
4Mārcis Livmanis 2001MSĢ TS SASS204:36:21
8Maksimilians Ševčenko 2002Rīdzene304:41:99
3Pēteris Šlosbergs 2002Rīdzene404:42:45
9Roberts Ramanis 2002Jelgavas BJSS504:46:90
1Ričards Vagulis 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS604:47:83
6Artemijs Fomins 2002MSĢ TS SASS704:49:20
2Daniils Sečko V2001Rīdzene804:53:09

131. - 2017-07-21 15:06: C-1 1000 B vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
2Kārlis Mārtinsons V2001Rīdzene105:06:92
4Iļja Lučenkovs I2001Rīdzene205:08:24
5Aleksejs Čikuns IV2001Jelgavas BJSS305:08:83
6Anatolijs Zeinālovs IV2002Limbažu/Salacgrīvas NSS405:10:43
3Jurijs Ševcovs IV2002Jelgavas BJSS505:31:11
7Genrihs Soļaņiks IV2001Rīdzene605:31:82

132. - 2017-07-21 15:13: K-1 1000 A vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Roberts Altmanis SM1999Jelgavas BJSS103:57:86
4Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999Jelgavas BJSS203:59:33
5Artūrs Derkusovs 1999Jelgavas BJSS304:02:56
3Artjoms Kokarevs I2000MSĢ TS SASS404:05:47
2Rihards Kraulis 1999Jelgavas BJSS504:06:62
8Uvis Arbidāns 2000Limbažu/Salacgrīvas NSS604:08:43
1Vladislavs Fostijs I2000Rīdzene704:10:37
9Gints Markavičs I2000Brocēnu BJSS804:11:85
7Egils Kalns II2000Jelgavas BJSS904:14:63

133. - 2017-07-21 15:30: C-1 1000 A vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Artūrs Belāns SMK1999Rīdzene104:37:73
3Artūrs Krasnoluckis I2000Rīdzene204:39:24
6Vitālijs Upenieks IV2000Jelgavas BJSS304:49:35
7Kristers Frišenfelds I1999Ventspils "Spars"404:57:51
2Rinalds Ozolnieks I2000Talsu NSS505:01:46
5Kristiāns Kacars I2000Limbažu/Salacgrīvas NSS605:03:92
1Aleksejs Sabarņa I2000Ventspils "Spars"705:11:14
8Ginters Kublinskis I1999Limbažu/Salacgrīvas NSS805:11:58
9Reinis Grundulis III2000Ventspils "Spars"905:24:60

134. - 2017-07-21 15:37: K-1 1000 pieaugušie vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Roberts Pumpa SMK1995MSĢ TS SASS104:16:00
5Vasilijs Andriško SMK1995Brocēnu BJSS204:16:77
3Sergejs Danilovs 1975-304:17:43
7Viktors Haruns 1981-404:20:88
9Valters Sudmalis 1998Rīdzene504:31:78
8Aleksandrs Saipulajevs I1998Ventspils "Spars"604:38:54
1Kristaps Redviņš I1997Ventspils "Spars"704:42:38
2Kristaps Kristians Ozoliņš I1998Talsu NSS804:52:22
6Roberts Brālis I1996Ventspils "Spars"904:53:73

135. - 2017-07-21 15:44: C-1 1000 pieaugušie vīrieši #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
7Staņislavs Leščinskis SM1993Rīdzene104:22:44
3Dāvis Iļjins SM1998Ventspils "Spars"204:28:09
4Boriss Lonskis I1997Jelgavas BJSS304:47:33
6Linards Baumanis II1998Talsu NSS405:06:87
5Ivo Jēkabsons SMK1995Ventspils "Spars"505:21:92

136. - 2017-07-21 15:51: K-1 1000 pieaugušie sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
3Laura Skukauska SM1996Rīdzene1
4Daniela Kondratova SMK1997Jelgavas BJSS2
5Daiga Liepiņa 1998Jelgavas BJSS3
2Baiba Petrovska 1998Jelgavas BJSS4

137. - 2017-07-21 15:51: C-1 1000 pieaugušie sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
8Elīna Ēdole 1990Ozolnieki105:58:92

138. - 2017-07-21 16:00: K-1 500 A sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
3Eva Altrofa 1999Rīdzene102:16:72
5Elīna Veispale 2000MSĢ TS SASS202:18:27
6Valērija Kačana I2000Rīdzene302:19:07
4Linda Krilovska I1999Ventspils "Spars"402:22:02
2Kitija Holšteine III1999Brocēnu BJSS502:39:85
7Madara Lejiņa 2000Rīdzene602:51:91

139. - 2017-07-21 16:05: C-1 500 A sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Līga Kariņa II1999Limbažu/Salacgrīvas NSS

140. - 2017-07-21 16:05: C-1 500 B sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
5Romina Grīnvalde 2002Limbažu/Salacgrīvas NSS

141. - 2017-07-21 16:10: K-1 500 C sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Santa Strode 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS102:24:61
5Elizabete Vīksne 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS202:27:19
3Margarita Sokolova 2004Rīdzene302:32:84
9Sammere Pojarkova 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS402:38:04
6Ieva Kanajeva V2003Rīdzene502:43:26
8Darja Koļesņeva 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS602:47:06
7Darja Grjaznova 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS702:47:78
2Melina Smirnova 2004Rīdzene802:49:48
1Sabīne Pīlāga 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS902:50:66

142. - 2017-07-21 16:15: K-1 500 C sievietes #B fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
6Vineta Krausa 2004Jelgavas BJSS1
3Vanesa Pojarkova 2004Limbažu/Salacgrīvas NSS2
4Nellija Paegle IV2003Ventspils "Spars"3
8Zane Kaluma V2004AK Kaija4
5Undīne Veidmane 2005Limbažu/Salacgrīvas NSS5
9Sanija Strode 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS6
7Marta Paula Brolīte 2005Jelgavas BJSS7
1Samanta Ciganska 2003Limbažu/Salacgrīvas NSS8
2Evelīna Šampiņa V2003Brocēnu BJSS9

143. - 2017-07-21 16:20: K-1 500 B sievietes #A fin

CeliņšSportistsGadsKlubsVietaLaiks
4Anna Saļņikova I2001Ventspils "Spars"102:20:87
5Linda Breidaka IV2002Brocēnu BJSS202:21:50
7Sigita Monta Dreimane I2001Limbažu/Salacgrīvas NSS302:23:57
3Milana Zavacka V2002Rīdzene402:25:75
1Hanna Hansone 2001Rīdzene502:30:77
8Laura Mazburša 2001Rīdzene602:36:98
9Nadežda Šatohina III2002Rīdzene702:37:55
6Valērija Kleine IV2001Rīdzene802:42:81
2Alīna Mihailova IV2002Ventspils "Spars"902:47:29